Dne 11. 7

14. července 2011 v 15:32 | Monsseikur |  Vše ostatní
Teplé počasí? snad ještě v Červenci ještě bude.
Je tady už nějakou dobu léto...jenže těď to počasí je vážně divné...podle předpovědi hlásí teplo ale opět jen někdy..
No včera podle mě byl takový teplejší den než ostatní a tak sem vyraztila na místní koupaliště. Chtěla sem sice jít s kámoškou ale ta neměla čas a tak sem vyrazila s mamčou..sice nic moc s ní ale přežila sem to ..
Teplota vody:celkem studemá..ale jak kdy...:( což mě naštvalo ale tak já nejsem žádný otužilec ale krapánek studenější voda se přežít dá..
Tohle obdoví stejně miluju.. jako ještě jedno, jež se dozvíš v do prosince snad.. i když má tohle období pro mě nějaké mínusy ale někdy i dost dopré plusy
Které jsou například:
  • Mínusy
  1. Různý hmyz, který já vážně nemusím
  2. Špatné počasí :(, které není na koupání
  3. Trošku osobnější: pro nás s kámoškou LAYS (Já vím zní to jako chipsi Lays ale jeto imtimní záležitost, neptej se s čeho to prosím vzniklo)
  • Plusy
  1. opalování
  2. Plavání v bazéně, koupališti či bazénu
  3. Čtení dost zajímavých knížek, které my s Klárčou strašně milujeme (já vím říkáte si že můžeme číst i v zimě..ale to nás překvapivě moc nebaví..nám to přijde lepší se zaroveň opalovat a číst skvělé knížečky jako jsou třeba pro inspiraci 11, 12, 13, 14 - možná znáte, možná ne)
A ještě se trošičku vrátím k tomu místním koupališti. Já mám děsně ráda plavání a různé vodní sporty..tím nechci říct, že se potápím a tak, ale prostě strašně mě baví třeba skákat do vody (jen tak) potapět se ale s mírou..ale nechápu proč nemůžu skákat bez brýlí do vody..nedělá mě to dobře, a to vůbec.,.:(( Ještě strašně miluju jízdy na pořádných skluzavkách, tobogánech a dalších...pro upozornění..nejsem jen na tohle..ráda i relakxuji ve výřivce nebo výřivé vaně...no je toho prostě mooc..:))
Jinak přidávám pár fotek..:) pro představivost třeba mých krásných plavek a věcí,m ktéré já děsně ráda používám ve vodě ale taky co nejčastěji nosím k vodě.
PS: prosím o pochopení nového podpisu..zalíbil se mi, [Manseíkr] tak doufám že se ti taky líbí jak mě.

p1100482.jpg p1100487.jpg
Monssiekur
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama