Ostříhat nebo nechat

14. července 2011 v 16:41 | Monsseikur |  Vlasy a vše kolem nich :)
Očem mluvím??, no přece o našich vlasech, každá je má ať už krátké nebo dlouhé... přejdu k dnešnímu článku dnes se budeme bavit o tom jestli si ostřihat ofinu nebo si nechat dlouhou (viz. obrázek)
dlouhy-vlasy.jpg dlouhou ofinu mám třeba já ale měla sem i ofinu normalni (ostřihanou), každýmu se líbí něco jinýho a každýmu se hodí k obličeji jiného a další možnost je patka (omlouvám se ale nesehnala sem obrázek)
ofina.jpg
A další řešení ta nejznámější ofina ale pokuď by ste chtěli ofinu (obyčejnou) ale nechcete si ostřihat svojj dlouhodobě "vypěstovanou" ofču tak už není problém stačí když si koupíte svůj takzvaný "klip in"- který je teď velice trendy, který i já mám a často ho používám je skvělí, vůbec nelituji ty peníze které sem za něj dala...:) takže určitě doporučuji!!


Další častý problém je krátká ofina, ale vy prostě chcete mít dlouhou ale ne a ne vám vyrůst tak uplně stejné řešení jak u dlouhé ofiny kup te si dlouhý klip in který využijete i do zadních vlasů (viz. obrázky)


klip.jpgklip-in.jpg
(nejčastější klip in na ofinu a prodloužení vlasů)

většinou mají více barev tekže když budeš chtít např. modrý, růžový, nebo třeba zelený (jen pramínek tak ten se taky dá koupit...
tady mají celkem navýběr, ale jsou i lepší obchody s vlasy..:D http://www.clip-vlasy.cz/
tak jsme u konce článku o ofinách tdoufám že si se něco dozvěděla a budeš vědět jak řešit naprosté "prkotinky"
Monssiekur
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama