Moje oblíbená rubrika :))

3. srpna 2011 v 11:43 | Monsseikur |  Vše ostatní
Určitě jste si všimli, možná ne, ale nevadí, že nejvíce článků zatím vede rubrika My hair, hairstyles and Tips.(Moje vlasy, učesy, a tipy) :)).
Je to hlavně proto, že mě to dost baví, jistě někdy je to obtížnější (třeba nahrávání videí na návody, určitě jste si všimli že jsem dělala menší video návod), ale to mě osobně vůbec nevadí.:)
Další pravda je že na střední školu půjdu asi na Kadeřnickou, tenhle sen, že se stanu kadeřnicí, budu mít vlastní salon..mi ještě vydržel, takže proč váhat, oborů je hodně dá se přetoupit, ale ještě nevím času mám na rozhodování celkem dost, není s čím spěchat. :)
Zatím jsem se dívala na různé školy Kadeřnické, a nakonec jsem došla k jedné, kterou mi i doporučila moje no spíše sestřina kámoška, a je tam spokojená, jinak je to tahle. Myslím, že pro mě bude ta pravá, z jistích finančních důvodů..:)) Ale nemůžu ještě tozhodovat předem, co vím jak to pude za 2 roky :)

Jinak učím se v Picviku a zatím jen jednoduše..hlavně bez jakého koliv placenní..:)) Možná udělám nějaký lehčí fotonávod na jednoduché upravení fotečky..:) ale napřed musím zjístit jak se fotí ze stránky..:)) Chápte ne?
PS: přidávám foto, jak jsem si jednoduše upravila fotečku.:)
Monssiekur
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama