Střepy nosí štěstí :/

19. srpna 2011 v 9:50 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Pátek 19.8. 2011 - jaké já mám někdy neštěstí a další.


Hned ráno mě potkalo neštěstí, měla jsem nachystanou snídani, chytila jsem talířek kousek šla a co se stalo? talířek mi vyklouzl z ruky, spadl na zem a rozbil se :/, měla jsem zase pěknou smůlu, což na dnešek není ale vůbec dobré.

Děláme rekonstrukci obývacího pokoje a dneska nám dovezou linoleum, takže doufám že je přivezou a mi je položimé na připravený základ v pořádku :/ Ale tak ještě když se vrátím k tomu rozbitému tálířku, vzala jsem si jeden střep a schovala si ho na památku.
Ale jak se říká střepy nosí štěstí, takže by ten talíř měl v sobě nějaké kouzlo a prostě mi z ruky vypadl schválně, abychom měli dnes stěstí, všechno je možné, ničemu nemůžeme nikdy veřit ale náhoda se stát může :)

Mám jednu fotku schovaného střepu, žádná kvalita jelikož foceno mobilem :/ což tem má jen 3.2 megapixelový foťák - jak říkám žádná kvalita fotky, kdybych teď měla Digitál byla by fotka kvalitnější. Ale přesto sem foto dám :).

Včera večer jsem si udělala takovou kratší večerní procházku, bylo tepleji než obvykle a tak jsem musela vyrazit :) přidávám dvě fotečky, a ta je věnováná pro mou nejlepší kámošku Klárku :) PS: včera byl růžový den. :D


BrunetŁili

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama