Září 2011

Konec!!

28. září 2011 v 12:01 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Tak a mám pro vás špatnou a dobrou zprávu.
Špatná zpráva je že o tomhle blogu ví mí spolužáci, a dělají si s toho řečeno srandu, a tak jsem se rozhodla s tímhle blogem zkončit.
Moc se omlouvám těm kteří tenhle blog měli rádi, ale jinak to nejde.
Dobrá zpráva je že mám ještě jeden blog, na kterém mám pár článků odsud, a začíná tam celkem také slušná návštěvnost. Takže doufám že když tenhle blog zrušíím navštívíte ten "nový" :).
Adresu mého nového blogu, zjistíte na blogu mé "kámošky, Terky" :) blog
Hezký den na tomhle ukončeném blogu vám přeje
BrunetŁili

Moje vlásky

25. září 2011 v 11:05 | BrunetŁili |  Vlasy a vše kolem nich :)
Už je to delší dobu co jsem sem dávala fotonávod na takové užasné vlnky a nedala jsem tam finální fotku, jak vypadám já, když si ty spešo vlnky udělám. Pro větší info fotonávod je zde. Včera večer mě popadla zase moje "druhá nálada" (to vám dosvětší Teriis :D) a udělala jsem si hlavně přední vlasy, jelikož jsem si myslela že to bude stačit..a také mě už nezbyly gumičky, tak asi proto. ¨
Když jsem se ráno probutila, hned jsem gumičky sundala, byla jsem celkem překvapená, a byla jsem ráda že jsem neudělala celou "hlavu", a celkem se mi to líbilo, hlavně když jsem to doladila pinetou a pleteným černým "baretem" :D.
Tak už vás nebudu napínat a ukáži vám jak jsem dopadla, trošku jako ovečka, ale nevadí. :D00
BrunetŁili

Dne 23.9.2011

23. září 2011 v 19:10 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Dnes jsem jela zhánět bundu na podzimní období ale jelikož v bližšíím městě jsou samí "ťamíci" nic jsem nesehnala. A tak zítra pojedu se sestrou do Brna do téé mé oblíbené Vaňkovky, a budu doufat že něco zeženu :).
Dále bych vám chtěla říci že při příchodů domů jsem viděla na našem celkem známém Golfu, balon, nedalo mě to, šla jsem se tam hned podívat. Bylo to poprvé kdy jsem měla možnost vidět balon jen tak když stál a tak jsme hned požáda nějaké lidi aby mě u něj vyfotili, na mpůj mobil. Chtěla jsem se sice ještě potom i letět tím balónem ale to bylo jen pro určené lidi, mezi které jsem samozřejme nepatřila.

Další nová novinka, která vás už snad bude zajímat, je ta, že jsem přemýšlela o změně pozadí či Dessu/Layoutu nebo jak tomu prostě každý říká :). Ale nevím zda by se vám líbil jiný, a tak jsem se zeptala Terky a ta mě jednoduše řekla ať udělám anketu, a tak jsem jí tedy udělala. :)

Tak tady ještě přihodíím foto u balónu (né uplně u něj, s "krátší dálky" :D.
(PS: ty nohy, jsou silonky, jen kdyby si někdo myslel že mám takhle "černý nohy" ) :D
BrunetŁili

Nespokojenost s postavou

20. září 2011 v 13:59 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Nejsi spokojená se svou postavou nebo s váhou? Teď už to není žádný problém.
Je to pár dní co jsem objevila doost slušné videjko, s né moc oblíbeném cvičení. Ale řeknu to takhle já jsem cvičila myslím jen 5 min denně dva dny, a už se mi snížila váha o kilo, takže když máš problém že nejsi spokojená se svou postavou, staší pět minut cvičení nejlépe pět min, a celkem dost drzy se ti ukáží výsledky, kterých si chtěla docílit.

Navíc cviky které jsou ve videu, nejsou ani trochu náročné, myslím že jsou někdy zábavnější než třeba tělocvik :)
Při cvičení, spálíš několik kjc (nebo já nevím co), ale to vlastně u všeho co děláš. :D
Další výhoda, při cvičení, se ti z hlavy vypaří veškeré myšlenky, které chceš z hlavy dostat. neboli je to dobré na uklidnění.

Tak to by bylo vše a tady je to vydejko (PS: některé cviky jsou srandovní, ale uvědom si, že to děláš pro sebe.)
Server proŽeny mají videa na dobré urovni, takže neváhej a přehrávej si i ostatní videa. :)
BrunetŁili

Fotonávod na Rybíí copánek :)

19. září 2011 v 16:45 | BrunetŁili |  Vlasy a vše kolem nich :)
Dnes jsem se rozhodla pro takový menší fotonávod, na učes, který je celkově zajímavý. Jaký učes myslím? No každý mu říká nějak jinak, ale já mu říkám jednodušše jak skoro všichni, Rybí cop.
Nebudu to tady nějak popisovat, jen ty dané fotky, a doufám že to stoho pochopíte, a bude se vám líbit :).

Co budeme potřebovat?
  • určitě delší vlasy, minimálně po ramena, ale čím delší, tím lepší :)
  • gumičku
To je uplně vše, tedy pokud nepočítám hřeben. :)

Zase změna

18. září 2011 v 12:19 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Další změna se blíží..
V čem bude spočívat takhle, opět zmena přezdíívky, dostala jsem novou přezdívku, díky klukům s kterýma jsem včera byla venku.
Abych řekla opět pravdu, tu přezdívku bych asi niikdy nevymyslela.
Nová přezdívka na tomhle blogu, bude možná známější než Monsseikur nebo BrunetŁili, jelikož ta přezdívka má původ z můžského rodu, z jednoho seriálu na Prima Cool :), už nebudu nic popisovat.
Moje nová přezdíívka je.......ChrisAngee [KrisEndží].
Tato přezdívka se mi celkem líbí, ale nechám to navás..aby jste rozhodli jaká přezdívka je nejpeší.
Budete moct hlasovat, o téhle přezdívce v anketě, pod tímhle krátkém článku :).
Monsseikur/BrunetŁili/ChrisAngee

Čtenářský deník

16. září 2011 v 13:41 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Už nějaký týden, co jsme ve škole, máme založený Čtenářský deník, abych řekla pravdu číst mě bavý ale stručný popis mě ale vůůberc nebaví :(. Ale snažím se to vždy udělat co nejlépe, a taky to potom tak dopadá :) většinou dostanu smajlííka z usměvem :D (PS: na tyhle spešo věci si učitelky zavedli smajlíky) ale nám to nevadí.
Dalé bych chtěla říct že sem se rozhodna založit Rubriku Čtenářský deník, kde budu dávat nespíše asi každý týden články co mám ve svém čtenářáku. :D A budu doufat že to bude k přečtení to moje užasné písmo, jelikož se mi to asi psát chtít nebude, vždy to asi oskenuji, jak já to ráda dělám. Tak dnes sem přiložím svůj druhý článek který v čtenářáku mám.
Čláááneček :) PS: děláme stručné zápisy z každé kapitoly :)
BrunetŁili

Wella - novinka měsíce

16. září 2011 v 13:20 | BrunetŁili |  Vlasy a vše kolem nich :)
Dnes mě přišliu novinky z Dm (Active beauty), a odjevila jsem tam něco celkem užasného co se bude něěkdy,. vážně někdy hodit.
Nevím zda jste o tom už slyšeli, ale znaška Wella má asi nový (nevím) produkt, a je to přesně řečenou Pěnová Barva na vlasy.
Co to vlastně je?
Jedna se vlastně o normální barvu na vlasy, která je v provedení pěny, takže nanášíte jednodušším způsobem než normální barvu, pěnou.
Jak už jsem myslím v minulém článku zmioňovala, barvit vklasy by si dívka
měla začít okolo 14-15ctého roku života, čím později tím méně potom budou vaše vlásky "trpět" :D.
Takže asi jste to užř někdo pochopil, já ještě nemám 15, a tak si vlasy nabarvím, takže nemůžu posoudit.
Ale co jsem tak četla na netu, tuhle formu barvy si hodně chválí.
Nanášení barevné pěny
Nanášení je velmi jednoduché, a vystačíš si na to naprosto sama, což je výhoda u barvy je totiž špatné že je k tomu potřeba druhý člověk, ale někdy si to slečny obarvují sami, no nevím.
Další asi nejdůležitější je cena
Za tohle se mooc omlouvám ale v tou časopisu cenu nemají, ale co jsem se tak dívala na netu, je trošiška dražší než třeba normální barvy, ceny se pohybuje okolo 80-140 kč ceny se vážně liší, takže nemůžu přesně říct.
Ještě vám sem přidám tu krásnou stránečku z časopisu, kdyby něco :)
BrunetŁili

Melíry a barvy na vlasy :)

14. září 2011 v 17:29 | BrunetŁili |  Vlasy a vše kolem nich :)
Dle nás slečen hodně odlíbené :). O co de? všichni to známe a jak už nadpis napovídá, dneska si trošičku popovídáme co se týče melíru a o barvách na vlasy :)

Water nail art - Vodové nehtové kreslení :)

11. září 2011 v 14:41 | BrunetŁili |  Nehty, manikúra
Na tuhle techniku jsem narazila při brouzdání na youtube.com, nevím zda ji také už znáte, nebo ne ale to nevadí. Když se třeba podíváte na google.com tak vám to přijde strašně složité, jako včera mě. Jelikož jsem ale strašně aktivní zkoumala jsem jak se to dělá, nakonec jsem to zjistila, dle videí je to jednoduché ale jedna věc mi brouzdala hlavou, ale naštěstí jsme si psali na Icq s Terkou a stou sem se poradila, také přemýšlela a chtěla to umět. Po chvíli strpění na to Teriis přišla :) šikulka.

Nedalo mě to musela jsem tu skvělou techniku zkusit, ze začátku abych řekla pravdu mě to vůbec nešlo, ale po chvíli trénování mě to šlo úplně skvěle. :) Což mě potěšilo.
O co vlasně de.
Tyhle nehty se dělají jako všechny nehty pomocí laků a obyčejné, věřte mi, vody.
Nebudu vám to tady nějak popisovat, bylo by to nadlouho, jednoduší to bude když jsem hodím nějaké to videiko. :)
Tak tady je :), doufám že to zvládnete, a bude se vám to líbit tak jak mě. :)
!! NEpotřebuje te tolik barev..mě stačily bohatě 2 barvy laků ..:D

Tenhle blog.. vs. opět lidé které znám

10. září 2011 v 10:35 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Omlouvám se předem ale tehle blog, bude teď přes školní rok jako deníček, jistě občas nějaký ten článeček napíši ale jen když to bude hodně zajívavé, jak jinak, docela mě včera naštvalo pár lidí, a zjistila jsem že mí spolužáci a plus lidi ze školy vědí o videích na youtube.com - a dělají si s toho ohromnou legraci, což není moc hezké, když se člověk snaží, být něco jiného než jsou ostatní. No nic udělala jsem to takhle videa na youtube jsou uplně soukromá, jediná osoba kdo uvidíí moje videa na youtube je moje kamarádka Terka, která mi občas trochu pomáhá a to i občas v odpovídání v komenech :), další věc, jelikož Kálíí moje nejky kámoška nemá učet na youtube bude jak všichni ostatní a uvidí videa pouze tady na blogu :). Za to se Kálíí moc omlouvám ale musela jsem to tak udělat.

Tak to bylo asi vše a do odpoledne čekej na článek, o včerejšku, který byl skvělý :)
BrunetŁili

Rozhovor :)

6. září 2011 v 20:43 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Jedna slečna, s kterou se znám asi měsíc se mnou udělala rozhovor..její otazky byly velmi lehké a hezky řečené. Jen se samy podívejte :).
PS: pokuď někdo má na mě něco podobného, pište v menu to tohohle.

Zpráva autorovi


5.září 2011 vs. co se dnes dělo.:D

5. září 2011 v 15:48 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Nevím zda jsem už zmiňovala..ale kvůli odchodu naší telocvikářky, teď máme pana ředitele (pro nás Řéďu :D) No a dnes začal den 1 - tedy první den - kdy jsme měli první Tělocvik - a to jak jsem se bála že bude moooc přísný..tak ze mě hned přešlo, když nám říkal na ůvodní hodině (ta první) co a jak, spadl ze mě kámen :D, byla to pohoda..žádný konkrétní věci nechtěl. Což jsem ráda :).

Další věc - po chvíli řekl, že na zahřátí si občas zahrajeme fotbal - při tomhle slovo jsem se já "hafo" zděsila..jelikož přetstava - běhání za míčem, je pro mě pitomá hra a představa že bych to já i občas dělala - tuhle blbost, ale potom když jsme to hráááli - jsem váážně uplně změnila názor- jelikož ten fotbal mě normálně začal bavit - což je u mě hodně neobvyklé :) A celkem jsem i zvládala kopání do toho "kopačáku", zase se musíím pohlubit - ten ředitel si všiml že "kopu"
dobře, a pochválil mě :)

Abych to zhrnula - Tělesná výchova-Tv - se změnila z mého neoblíbeného na oblíbený předmět :) ale to byla zatím jen první hodina :D.
BrunetŁili

Škola vs Německý Jazyk

4. září 2011 v 11:05 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Nevím sice jak vy, ale my jsme se tehle rok začali učit Druhý jazyk, a to jak už nadpis napoví Něminu..:D
Jak tehle jazyk vidíím
Dle mě je trošičku složitější než angličtina, ale je jí trochu podobná :) Některá německá slova se ale moc nelyší českým, což je dobré, hlavně pro nás. Nevím jak to máte vy, ale mě Němčina celkem baví - ale to je asi tím, že jsem měla zatím jen jednu hodinu.
Budeme doufat že mě to neomrzí, a bude mě bavit stále a stále, a budu se pečlivě šrotit.:D, tak jak ze začátku, kdy jsem se učila Anglinu.
Co mě na tomhle jazyku překvapilo?
Jedině asi to že se v anglině nezobrazují jak v němčině "přehlasovaná písmena" :D Jsou celkem zajímavé, a asi až o hlavních prazdninách jsem to zjistila. :) Ale tak jediné štěstí, že jsou jen tři a to ä, ö, ü - čtou se úplně jednoduše na zapamatování je to také lehké - ale to teď vážně řešit nebudu - tohle není nauční blog, ale dívčí :D.
Jak si němčinu učit?
Abych řekla pravdu, psát německá slovíčka - je celkem zaludná věc, třeba slovo Nashledanou - Auf Wiedersehen - tohle slovo je na zapamatování horší ale jedna rada, na naučení psaní je, že musííte si vzít papír, a to dané slovo psáát psát a ještě jednou psát - dokud si to nezapamujete a to samé ze čtením pořád si to slovo opakujete.

Tak už by mohlo dneska stačit hlavně z Rubriky školy..nechci vás kvůli tomuhle odlákat z tohle blogu - bylo to jen takové zpestření.
Hezký den ti přeje
BrunetŁili

Fotonávod na speciální nehtíky :)

3. září 2011 v 20:38 | BrunetŁili |  Nehty, manikúra
Nakonec je to zase jinak a rozhodla jsem se pro dva Fotonávody..:D a to jeden, na již jednou zmiňované nehty..které se mi líbili - a myslím že by se návod na ně hodil.
Druhý návod..jsem si dnes domyslela a udělala jsem ho náhodně..a myslím že by se opět nějaký ten návod hodil :)

Fotonávod
Takže ještě jednou napíši co bude potřeba..ale na oba.
Bude potřeba:
1.návod:
  • věci na Francii
  • fialový lak (tmavý)
2.návod
  • Laky - bílí, tmavě fialový, béžovo-hnědý, světle růžový
Na oba dva návody
  • špejle se špičkou (takzvaně kuchyňské špejle), odlakovač, vatová tyčinka :)
Fotonávod 1.
1. Francie :) (já ji mám dělanou od ruky, ale můžete použít i šablonky)
2.,3.,4. - namočenou špejlí v laku se snažte udělat co nejtenčí linku jak je vidět na obrázku :)
5. Bílou a nenalakovanou část natřeme průhledným lakem, nikoli tmavě fialový, může dojít k zjičení linky :D

Fotonávod 2.
1. Nehet si po celé jeho délce natřeme bílím lakem :)
2., 3. - namočenou špejlí v laku se snažte udělat co nerovnější šiknou čáru - jak je na obrázku
4. Vezmeme růžový lak a opět namočíme špejli :)
5. Špejlí "vybarvíme" z obou stran základní čáry
6. po zaschnutí, nakreslíme finální uzounkou čáru, opět fialovým lakem
7. část jen s bílím lakem můžeme natřít béžovo-hvědým lakem - aby to vypadalo přírodnější (bíla "bije" do očíí :D)

- ostasní prsty nejlépe natřeme lakem který už jsme na palci použili..já jsem použila ten růžový :)

Tak doufám že se vám to podaří, pokud to tedy zkusíte :) ale z vlastních zkušeností to zkuste - není to tak těžké jak to vypadá :)
BrunetŁili

Nehty vs fotonávod

3. září 2011 v 18:46 | BrunetŁili |  Nehty, manikúra
Jak jsem tak procházela článečky, a zjištovala čím se mi nejvííc zvyšuje návštěvnost (jakýmu druhy článků a jaké rubriky se vám nejvíce líbí).- K věci - nejvíc se vám líbí Fotonávody..mě osobně to nevadí je dělat..důležité že se vám to bude líbit. :) Takže, jsem se rohodla na další fotonávod na nehtííky, a možná ještě nějaké video na hezký ale jednoduchý učes :).

O čem ten fotonávod bude a co bude potřeba.
Jak už jste si věimli, jsem majitelka svých nehtů a pořád s nimi něco provádím..:D Jelikož mě to děsně baví a taky přemíšlím...zda nachci být manikérka.:D
Určitě si říkáte..já a manikérka nebo třeba kosmetička? - a řeknete si "to k ní vůbec nejde, dohromady" :D Hodně vás chápu.. jelikož už nás tři povolání, které se mi zamlouvají..ale ještě se nemůžu rozhdnou zda zvolit Kadeřnici., Kosmetičku, nebo Manikérku..:D Ale myslím že ještě na tohle rozhodování mám čas..takže to přinejmenšíím, teď ještě řešit nebudu. :D

Potřeba:
Opět tam bude použita francouzká manikůra (mě se to líbí a myslíím žře teď bych bez ní neudělala ani krok..:D, a teď doufám že se vám to taky líbí. Další věc k té maníikůře je že jsem na ni dělala fotonávod - a tak jí tady nebudu ukazovat znovu :) - pro připomnění je zde.
Důležité laky (už nebudu zmiňovat na tu francii)
  • růžový
  • fialový (muže, být ten tmavý, který jsem použila zde, a aktilizovaný je zde)
  • muže být použítý i nějaký třytivý plus pruhledný, já použřiji jen průhledný)
Důležité pomůcky na zdobení nehtů
Jedna spešo pomůcka, budete se smát..ale je to špejle (na to zdobení), místo té špejle si můžeteč koupit speciální uzký štěteček na upravů ale mě to přijde zbytečné, (koupím si až bude hodně potřeba). :D
Dále určitě odlakovač a kosmetickou vatovou tyčinku - když by jste něco zkazili)
Tak to je asi vše a pustííme se na ten už víše zmiňovaný fotonávod (v příštím článku) :D
BrunetŁili

Škola vs. nenávist na spolužáky

1. září 2011 v 19:16 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Tak a jeto tady..první den školy..a zároveň, horor a děs..nenávidíím školu..:D a co ty?