Škola vs. nenávist na spolužáky

1. září 2011 v 19:16 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Tak a jeto tady..první den školy..a zároveň, horor a děs..nenávidíím školu..:D a co ty?


Začnu zase mluvit o sobě..abych řekla pravdu..ve třídě mám jen uplně mini kámošky..dvě..ale ty jen takový a na určité věci..:( potom mám jednu nejlepší kámošku ..která je o rok starší..a potom ve stejném věku jako nejky kámoška..ješte dvě..proč to píši? no protože, většina lidíí z mé malé tříídy abych řekla pravdu, je "banda" omlouvám se kret*nů. Jelikož si ani s jedním nerozumí..a jak to zase souvisí s prvním školním dnem...takhle.

Nemám kamarády ve třídě..jen měnšíí.a ti mě nedrželi místa na sezení..jako vždy takže na mě zbyla 1vní lavice..u učitele..což je jako uplně skvělé - tohle míísto já přímo nenávidím. Další věc..doufám že v prostě...všeci mě ze třídy ani trochu nenávidí..takže je to celkově na nic. Všeci mě mají, za nevim co.

Co s tíím ?
když si ve třídě, dost neoblíbená - jako já? já to řešim jednoduše..buďto se s nimi nebavím, nebo prohodím slovo..nebo je jednoduše ignoruji..ale někdy to bohužel nejde. Jako někdy u nás - co je moc to je příliš.

Co dělat v důvodech, když spolužádi se k tobě chovají hůře, a hůře?
Určitě je u vás na škole, nějaký výchovný poradce..nebo něco podobného. Nebo jakýko-li učitel, který má tohle řešit.
To je dle mě uplně ideální na tohle téma řešení..jak jsme to jednou řešili my..s kámoškou - já vím řeknete si sice, je to blbé svěřovat se danému učiteli, ale řeknu vám je to lepší, když potom určitým lidím nadává učitel než ty, nebo například kámoška - jelikož by z toho mohli být opět problémy.

Jestli cokoli potřebuješ, s něčím poradit, budto piš do komentářů, z jiných osobních důvodů mi piš na mejl..z takové málé schránky kterou nalezneš "v menu" pod nadpisem Zpráva autorovi! :) a ještě jedna možnost z jiného úhlu a to přes známou Sofiální síť a to Facebook, a to jakým spůsobem: přidáš si mě do přátel, nebo pošleš mi zprávu a do ní napíšeš problém, jméno či přezdívka (nejlépe jméno - třeba Karolína nebo Karolíí, je to jedno), dále věk (nepovinné, ale bude lepší když tam bude), a dalšíí věc, že si z tohoto blogu!! :).
Už několikrát zmiňovaný můj Fb: zde

Tak to by bylo k 1. září a problémům nejspíš vše..a všem přeji, příjemné prožívání školního roku.
BrunetŁili
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama