Březen 2012

Nail Star, two-Way Nail art pen&Brush

31. března 2012 v 16:15 | Monča |  Nehty, manikúra
Vidím to asi takhle video možná bude, ale to není jisté, a proto bych se tu teď chtěla věnovat recenzím.
Takže dnes bych vám chtěla představit jeden krásný lak, který jsem si ve čtvrtek koupila. Nevím jestli ho někde seženete protože jsem ho videla jen v Tetě (Teta drogerie) ale jen v jedné v druhé Klubové Family Tetě jsem ho nenašla.
Abych furt neokecávala vrhnu se rovnou na produkt a zhodnocení.

Jak už En název napovídá je to lak 2v1 - má zdobící pero ale i štětec. "Štětec" má stejně dlouhé štětinky, šířka celého štětce udělá velice uzounkou linku, první plus. Pero je také velice přesné ale já tedy víc dávám přednost štetci, když totiž kreslím perem tak se mi nevím proč klepe ruka, ale při štětci vůbec :).

Mám odstín černé, nevím číslo není to tam napsané. Na první dojem se mi i zalíbil tvar. Trošičku mě naštvalo že nevím kolik má mililitrů.
Když jsem tak koukala na celý lak, ze spodu na mě vykoukla jakási asi jehla, která je pevně přilepená a slouží asi pro pero, když nechce téct.

Konzistence laku je akorát, není ani nějak "řídká" ani "hustá". Cena tohohle laku je 69,- je to za lak celkem dost, ale koupi vůbec nelituji. :) Od značky Nail star ještě nějaký zdobící lak určitě koupím :).
A teď už jen obrázky :). Zkoušela jsem štetec i na tipech.

Monča

Nechápu to

30. března 2012 v 15:13 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Jak jsem říkala natočím video, ale nějakým způsobem mi nejde dát do Movie Makeru jednotlivé "scény" nevím jak to jinak nazvat, a to mě celkem naštvalo, pokud někdo víte jak to tam dát tak bych vám byla za to moc vděčná. :) Děkuju.
Monča

Nákup 29.3.2012

29. března 2012 v 20:43 | Monča |  Nehty, manikúra
Jak už jsem říkala dnes jsem jela na menší nákup, jako obvykle jsem byla hlavně v Dm a Tetě.
Slibovala jsem vám video, to stále platí.
A teď už co jsem si koupila samozřejně. Ve videu budou věci ukázány a tady jen napíšu co jsem koupila.

Zdobící lak na nehty 2v1
Lak má zdobící štěteček a také při oddělání druhého "úkrytu :D" nail art pen což se hodí na obrázky které se štětečkem nevykouzlí. Tento zdobící lak je můj první zdobící a jelikož jsem chtěla aby bal vydět na mé odlíbené rudé barvě laky tak jsem zvolila černý. Zkoušela jsem s ním pracovat a popravdě jde to krásně oběmi varaiantami.

Lak na nehty MS base coat & Top coat
O tomhle laku jste mohli slyšet už v předchozím článku. Takže to moc rozepisovat nebudu, bylo to tu už řečeno.

Profesionální čtyř-fázový pilník k úpravě povrchu nehtu od S-he stylezone
S-he je na tyhle věci vážně dokonalá. krásně se s ním leští nehty a hlavně nepoškodí je. :) Tenhle pilník není moc vhodný na skracování, jelikož všechny strany jsou šetrné a jemné.

A teď přichází na řadu to nejdůležitější. Jelikož bych chtěla mít krásné dlouhé nehty, které samozřejmě nemám , rozhodla jsem se ke koupi tipů na nehty. K tomu jistěže gilotinu (kleště na zkracování tipů), lepidlo na nehty.
Vše bude ukázáné ve videu, které už pomalu ale jistě připravuji. Ve videu budu i ukazovat jak ustřihnout správně tip, ale nalepení vám ukazovat nebudu, jelikož sama vím jak by to dopadlo, kdybych to ještě natáčela, měla bych vše zapatlané a poté by to nešlo odstranit.
Takže, abych to zhrnula bude tam určitě stríhání tipu, a celková úprava. Video mi dá práci, takže ho čekejte maximálně tak v sobotu večer. Tím lépe pro Vás, alespon budete netrpělivě čekat až se tu oběví. :D
Monča :D

28.3.2012

28. března 2012 v 18:39 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Plány
Březen už pomalu ale jistě končí a já už přemýšlím o článcích, které zde napíšu. Zítra půjdu nakupovat a myslím, že celkem zajímavé věci, takže o nich určitě napíšu. Jinak učím se v Movie Maker, takže je možné že brzy natočím nějaké video, asi určitě na nehty. Nevím přestně kdy, ale brzy, až se mi to podaří. Dnes asi žádný článek nečekejte, za to se omlouvám ale i já toho mám někdy opravdu hodně. Určitě bych ocenila nějaké tipy na články a nehtový desing, které by jste uvítali ve videu, ale určitě nic těžkého. Dále bych vás chtěla poprosit, jestli znáte nějakou slečnu která dělá dessy nebo-li layouty na přání. Velice děkuji všem.
Monča

Recenze: Miss sporty Lasting Colour up to 7 days

27. března 2012 v 16:11 | Monča |  Nehty, manikúra
Nedávno jsem zastihla v Dm dlouhodobou akci a objevila jsem tam tenhle lak, ihned skončil v košíku. Barvu laku neumím popsat na světle je to ostře červená a ve tmě velice tmavě rudá a ovšem tekutina v lahvičce je taková, ani to neumím popsat, hodně tmavá ružová s kapkou červené.
Lak byl při koupi velice tekutý proto bylo zajímavé s ním pracovat ale není to nejhorší. Aplikátor (štěteček) je středně tlustý má minimálně při otření laku 3mm. Štětinky jsou všechny stejně dlouhé, takže se sním celkem dobře pracuje.
Lak slibuje hezky nalakované nehty po dobu 7 dnů. To podle mě splňuje.
Aplikace jak už jsem psala není nějak složitá.
Předem bych vás však chtěla upozornit, určitě není naškodu pokud si chcete ponechat své zdravé nenažloutlé nehty, kupte si od stejné nebo jiné značky podkladový lak neboli Silk Base - v překladu hebvábný základ, který po obvyklém upravení nehtů nanesete, necháte zaschnout. Schne poměrně rychle, takže lakování sním nebude na dlouho. Po téhle preventivní ochraně už můžete nanést jakýko-li barevný lak. Nyní, pokud chcete, aby vám vaše nové nehtíky vydrželi ještě déle, přetřite je po uschnutí finální vrstvou neboli Top Coatem - MS je prodává dohromady s základem a to je určitě výhoda.
Tenhle lak značky MS není můj první, proto mě zase opět trošičku naštvalo to že po minimálně měsíci jeho kondistence mění v trošiiiičku husčí. Ale plus je že se stále celkem dobře aklikuje.
Cena MS laku se liší v Dm drogérii stojí asi 5990 a v například Teta Drogerie 4990 ale jak říkám ceny se liší.
Téhle koupě po pravdě moc nelituji, a dovolím si říct že tenhle lak by se vyrovnal i s dražším lakem. Ale tím něchci říct, že i MS kosmetika.
Monča

Novinky na dlouho opuštěném blogu

26. března 2012 v 17:34 | BrunetŁili |  Vše ostatní
Po dlouhé době Vás opět zdraví Monča.
Tenhle blog byl o prázdninách pro mne to nejdůležitější a jelikož zbývají do velkých prázdnin asi ještě 3 měsíce tak bych ráda zase sem začala psát občas pár článků, které určitě někdo ocení. Neříkám že všichni, ale někdo snad určitě. Z počátku bych určitě chtěla říct pár věí které se tu změní:
Určitě vzhned, který se k mému věku vážně moc nehodí. Dále minimálně 1 článek deně, někdy více. Začnu také psát do redakce Krásná.nova.cz --> pokud se mi je podaří zaujmout nějakými články. Ráda bych vás také upozornila že do komentářů nebudete moct psát žádné nadávky a spamy, jen upřímné názory, popřípadně rady jak by se tenhle blog dal změnit. :)
Už po pravdě nevím co dál, takže snad je to vše a hned zítra tu čekejte článek.
Jo a abych nezapoměla zavedu tu články na přání a budu ráda když mi pomůžete s úpravou tohohle blogu, aby se vám tu líbilo, což je pro mě velice důležité, chci aby jste sem chodili rádi. :)

Monča